Oferta dla rodziców grupy

Zapewniamy:

  • niezwykle atrakcyjne dla dzieci i lubiane przez nie zajęcia o bardzo wysokiej skuteczności, nawet jeśli odbywają się tylko raz w tygodniu
  • materiały do zabawy i pracy własnej rodzica z dzieckiem (do zakupu)
  • stały nadzór metodyczny
  • starannie wybranych, najlepszych lektorów nie tylko doskonale władających językiem francuskim/hiszpańskim, ale posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi, pozytywną energię i poczucie humoru J

Filmy z zajęć oraz lekcje pokazowe

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego fragmenty zajęć, zasady metody oraz wypowiedź rodzica dwójki małych uczniów :

Bardzo chętnie także przeprowadzimy w Państwa przedszkolu / szkole prezentację lekcję pokazową, aby mogli nas Państwo lepiej poznać i przekonać się, że warto, aby Państwa pociechy uczyły się francuskiego/hiszpańskiego już od najmłodszych lat właśnie z Minią i Yaroslavem.

Koszt dla klienta indywidualnego

Za spotkanie 30 minutowe raz w tygodniu (w grupie min 4 osób/ max. 10 osób) 25 zł od osoby* (miesięcznie 100zł).
Za spotkanie 30 minutowe dwa razy w tygodniu (w grupie min 4 osób/ max. 10 osób) 20 zł od osoby* (miesięcznie 160zł).
* za drugie dziecko uczące się u nas przewidujemy rabat 40%

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych