Oferta dla żłobków, przedszkoli i szkół językowych

Zapewniamy:

  • niezwykle atrakcyjne dla dzieci i lubiane przez nie zajęcia o bardzo wysokiej skuteczności, nawet jeśli odbywają się tylko raz w tygodniu
  • materiały do zabawy i pracy własnej rodzica z dzieckiem (do zakupu)
  • stały nadzór metodyczny
  • starannie wybranych, najlepszych lektorów nie tylko doskonale władających językiem francuskim/hiszpańskim, ale posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi, pozytywną energię i poczucie humoru J

Filmy z zajęć oraz lekcje pokazowe

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego fragmenty zajęć, zasady metody oraz wypowiedź rodzica dwójki małych uczniów :

Bardzo chętnie także przeprowadzimy w Państwa przedszkolu / szkole prezentację dla rodziców oraz lekcję pokazową, aby mogli nas lepiej poznać i przekonać się, że warto, aby ich pociechy uczyły się francuskiego/hiszpańskiego już od najmłodszych lat właśnie z Minią i Yaroslavem.

Koszt dla klienta instytucjonalnego (żłobka/ przedszkola / szkoły)

Za spotkanie 20 minutowe raz w tygodniu z grupą max. 10 osób 43 zł (miesięcznie 172zł).

Za spotkanie 30 minutowe raz w tygodniu z grupą max. 10 osób 65 zł (miesięcznie 260zł).
Za spotkanie 30 minutowe dwa razy w tygodniu z grupą max. 10 osób 55 zł (miesięcznie 440zł).

Koszty mogą się zmniejszyć w zależności od ilości grup - przygotujemy ofertę dogodną dla Państwa!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych